Film: Perfetti Sconosciuti

Merhaba,
Uzun zamandır film önermediğimi fark ettim. İzlemeye devam ediyorum ama bazı filmleri hakkında yazmaya değer buluyorum. Bu da o filmlerden... 
Film genel olarak bir yemek masasının etrafında, bir akşam yemeği süresinde geçmesine rağmen yeterince dinamik ve hiç sıkmıyor. İtalyanlar'ın ne kadar geveze olduklarını ve akşam yemeklerini beş saate yayarak yediklerini düşünürsek sıkıcı olmayacağını tahmin edersiniz :) İtalyanlar'ı yakinen tanıyan bir arkadaşım dedikoduyu çok sevdiklerini söylemişti. Filmde bunu da gözlemleme şansınız oluyor ;)
Verdiği mesajlar güzel, gerçekten güzel. Güldüren sahneleri, şaşırtan sahneleri, hakikaten doğru söylüyor dedirten sahneleri var. Cebimize kadar giren, hatta elimizin bir uzantısı haline gelen teknoloji harikalarının hayatımızı o kadar da harika olmaktan nasıl da uzağa koyduğunu anlatıyor. Daha fazla detay verirsem filmden bahsetmek zorunda kalacağım; o nedenle, sadece izleyin ve bana güvenin diyerek bitireyim.

Not: Görseller internetten alıntıdır.
Share on Google Plus

About ekinushobi

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönderme