Yağmur Geliyor

Merhaba,
Bizler dört mevsimi de hakkıyla yaşayan bir ülkenin şanslı insanlarıyız. Her zaman yağmurlu, soğuk veya neredeyse 11 ay yaz yaşayan bir ülkede yaşamak istemezdik herhalde (Tabi bu görüşüme katılmayanlar da olacaktır). Yaz bitse de sıcakları bitmedi henüz. Yağmur sıkıntısı var havada ve ben evde olup perdelerimi açıp yaprakları dökülmekte olan ağaçları izlemek için yanıp tutuşarak saatleri sayıyorum ofiste :) Bu sırada iki satır yazayım, güzel bir sonbahar görseli paylaşayım dedim sizlerle. 

Biraz daha vakit geçsin yünleri çıkarır örgülere başlarız. Böyle mevsim geçişlerindeki hazırlıklar beni heyecanlandırıyor. Atkı mı örsem, yazlıkları yıkayıp düzenlesem, kışlıklar ön plana çıksa, aaa benim bir de bu hırkam varmış halleri... 
Bu arada, Marmara bölgesi bir iki gün yağmurun etkisi altında olacakmış. Çantanızdan minik bir şemsiyeyi eksik etmemenizi tavsiye ederim.
Mutlu hafta sonları :)
Share on Google Plus

About ekinushobi

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

2 yorum: